HAKKIMIZDA

 

TARİHÇE

1972 yılından bu yana aktif olarak Sivas‘da faaliyet gösteren firmamız  Ofis Mobilyaları üreterek sektöründe kaliteli  ürün ve mükemmel servis anlayışı ile kendine zirvede bir yer edinmiştir. Kuruluşundan bu yana değişimi, gelişimi ve yeniliği hedefleyerek çağdaş ve özgün tasarımlarıyla  günümüz teknolojik gelişmeleri takip ederek daima bir adım önde olmayı amaç haline getirmiştir. Sivas Çelik Ofis Mobilyaları olarak, kalite, konfor, ergonomik unsurları ön planda tutarak ofis ve büro, makam takımları, ofis oturma grupları, çalışma masaları, sandalyeler gibi birçok ofis malzemeleri alanında üretim yapmaktadır.

Firmamız gerek yurtiçi gerekse yurtdışı da birçok projeye imza atarak farklılığını ortaya çıkarmaktadır. Tasarımlarımız da müşterilerimize rahat ve standartları yüksek bir ortam hazırlamaktır. Bu doğrultu da üretim planlama aşamasında sıkı bir ekip çalışmasıyla montajdan sevkiyat kısmına kadar titizlikle ve detay çalışması yaparak sürdürülmektedir. Ürün kapasitemizi her geçen gün artmakta yeni projeler ve tasarımlarımızla lider olmayı hedefliyoruz. Kurumsal kimliğimizin vermiş olduğu kaliteyle firma olarak donanımlı kadrosu her bakımdan etkin teknik ekipman çalışması ve üretim planlama kısmında yaptığımız ar-ge çalışmalarıyla müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutmaya özen gösterdik.

Misyonumuz yılların vermiş olduğu tecrübe ve güven olgusuyla müşterilerimizin isteklerini ve zevklerini ön planda tutarak ürünler üretmek bu doğrultuda hareket ettiğimiz vizyonumuzla konfor ve görsel ortamı ön planda tutarak birçok alternatifle huzurlu ve yenilikçi bir ortam için en iyi ürünü müşterilerimize sunmaktır. Bu doğrultuda amacımız “Ofisiniz Sizin Prestijinizdir” diyoruz.

× Canlı Yardım