Kargo ve Gönderim

Türkiye’nin her yerine hızlı kargo seçeneğiyle gönderilen kargolarımızın taşıma ücreti 1.000 TL ve üzeri siparişlerinizde ücretsiz’dir.

1000 TL ve Üzeri KARGO BEDAVA!

Özel kargo kampanyaları haricinde sitemizde sürekli olarak geçerli olan 1000 TL ve üzeri siparişlerinize KARGO BEDAVA’dır. 

Teslimat Süresi

Siparişiniz oluşturulduktan sonra, siparişiniz hazırlanma sürecine girer. Hazırlanan ürünler 1 ila 2 iş günü içerisinde Desisine göre uygun olan kargo firmasına teslim edilmektedir. Siparişlerinizin teslimat süreleri  kargo şirketlerine ve adrese bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir. Ortalama teslimat süresi siparişiniz kargoya verildikten sonra 1 ila 5 iş günü içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Değişim ve İade

Siparişinizi iade etmeye karar verdiyseniz aşağıdaki aşamaları izleyerek iadenizi yapabilirsiniz.

  • Ürünlerle birlikte size gelen faturanın alt kısmına, iade etmek istediğiniz ürünün/ürünlerin açıklamasını ve iade sebebinizi not düşünüz.
  • Faturanızı, iade etmek istediğiniz ürünlerle birlikte adres niteliğimizi taşıyan …….. müşteri kodumuzla ……… Kargo’ya teslim ediniz

-Etiketinin bozulmamış, ürünün satınalınabilir özelliğini kaybetmemiş olması gerekmektedir.

-Ambalajı zarar görmüş, yıkanmış ve kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilmeyecektir.

-Değişim süresi, ürün teslim tarihinden itibaren 7 iş günüdür.

-İade ve değişimlerde kargo bedeli göndericiye aittir. Karşı ödemeli olarak yapılan kargo gönderimlerinde iade bedelinden kargo ücreti kesintisi yapılarak iadeniz tarafınıza gerçekleştirilir. Ürünün kusurlu gelmesi durumunda kargo ücreti firmamıza ait olmaktadır.

 Yukarıda verdiğimiz bilgiler doğrultusunda; iadeye göndermiş olduğunuz ürünleriniz tarafımıza ulaştığında 7 ila 9 iş günü içerisinde (kargo bedeli hariç) ücret iadeniz bankanıza talimat girilir. Geri ödemeler bankanıza bağlı olarak farklılık gösterebilmektedir.

Kredi kartı ile yapılan ödemelerde: Tutar kredi kartınıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, iadenizi kredi kartınızda görmeniz, bir kaç gün sürebilir.

Kredi kartı ile taksitli yapılan ödemelerde; Tutar kredi kartınıza iade edilir. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

Kapıda nakit ödeme ile yaptığınız alışverişlerde E-Fatura çıktısına Banka Hesap Bilgilerinizi ( HESAP SAHİBİ ADI SOYADI VE IBAN numarası ) yazma mecburiyetiniz bulunmaktadır. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerin iade işlemlerinde, IBAN NO bilgisi olmadan ücret iadesinin yapılması mümkün değildir. Gerekli bilgilerin iletilmemesi durumunda iade tutarınız sistem kayıtlarında bekletilir. Iban Numaranızı ilettiğiniz tarihte 7 ila 9 iş günü içerisinde hesaba iade işlemi gerçekleştirilir. Iban no iletme yükümlülüğü tamamen size aittir.

  • Ürünlerle birlikte size gelen faturanın alt kısmına, değişim yapmak istediğiniz ürünlerle ilgili gerekli açıklamaları ve değişim sebebinizi not düşünüz.
  • Faturanızı, değişim yapmak istediğiniz ürünlerle birlikte adres niteliğimizi taşıyan ………. müşteri kodumuzla İlgili Kargo’ya teslim ediniz.

Ürünler firmamıza ulaştıktan sonra, gerekli kontroller sağlanacak ve iade departmanımız size ulaşarak detaylı bilgilendirme sağlayarak değişim çeki oluşturulacaktır.

  • Değişim çeki oluşturulan siparişlerde iade veya tekrar değişim çeki hakkı bulunmamaktadır.
  • Tabiki. Size en yakın mağazamıza giderek değişim sağlayabilirsiniz.

KARGO - GÖNDERİM - FATURA - TESLİMAT

Sitemizden almış olduğunuz ürünler genellikle stok durumuna göre 24 saat içerisinde tarafınıza kargolanacaktır. 1000 ₺ üzeri alışverişlerde kargo ücreti alınmamaktadır. Eksik adres vb. müşteri kaynaklı problemler dışında ortalama teslimat süresi mesafeye ve yoğunluğa göre ortalama 1-3 iş günü arası sürmektedir. Kargolarınız Sivas'tan kargoya verilir. Elden teslimat ve kapıda ödeme seçeneğimiz bulunmamaktadır. Sipariş esnasında fatura kesimi için sorulan alanları tam ve eksiksiz doldurmalı, şahıs veya firma seçeneklerini uygun şekilde seçerek TCKN, V.Dairesi ve Vergi numaranızı doğru belirtmelisiniz.

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak sipariş sonrası size gösterilen ve e-posta adresinize gönderilen hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile
Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır.3) Sipariş Bedeli İadesi
Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda; üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.4) Teslimat
Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Temini zaman alan ürünler için kargo teslim süresi tarafımıza bilgi verilecektir. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.
Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Sivas merkezli şirketimizden ürünler  kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylanıp hazırlandıktan sonra en geç 2 (iki) iş günü sonunda İlgili Kargo firmasına teslim edilir.
Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.5) Ödeme Takibi
Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.
Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.
Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.Lütfen dikkat ediniz!
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.
Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda bize bildiriniz.Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.